Blog dnes a tady?

TÝDEN.CZ

22. 6. 2018
Rubrika: O špatných věcech

Bible nebo Korán?

Autor: . mirelay .

17.10.2010 15:11

Kdybych chtěla natočit dokument o křesťanství v současnosti, tak předem vím, že otevřu notes budoucího scénaře první stránky a tam také skončím. Proč? Protože mi chybí dostatek současného materiálu, oproti tomu lidé, kteří chtěji natočit dokument o islámu, mají materiálu na rozdávání.

Nedá se ani srovnat Bible a Korán společně. Korán je totiž mnohem horší. Nabádá k extrémismu. Samozřejmě třeba pan Vorovka namítne, že nejsou všichni vyznavači Koránu stejní, ale i v tom se mýlí. Většina muslimů totiž s Koránem souhlasí, protože se proti němu neohradí a nebo ohradí jen naoko a dál uctívají pedofilní a násilnické zvrhlosti, které jsou v něm uvedeny.

Stejně jako mě fascinují názory, které tvrdí, že křesťané dělali taky hrozný věci...ano, dělali, ale už nedělají a v tom je zásadní rozdíl. Islam zůstal stát ve středověku, tak jako jeho vyznavači. Nesnaží se ani o jeho novou podobu, která by byla poněkud mírnější, ale nemůžete přece změnit vůli Boha, ten je hlavní a na prvním místě.

Islámská víra a svoboda je velebný příkaz Nejvyššího stvořitele. Svědomí člověka je podřízeno pouze Bohu, jemuž je každý muslim podřízený.

Dost primitivní, vždyť každá osoba je za svůj čin plně zodpovědná!! Jen my jsme obdařeni zodpovědnosti dělat zdravá rozhodnutí, nikoliv činit něco pro Boha a taky se za něho schovávat. 

Ono je jednodušší ztratit racionalitu, pokud chceme něco hned vyřešit, je to jednodušší, je to omluvitelné a tak primitivní středověké myšlení. Jen se nesmí u toho zapomenout zařvat: allah akbar, aby bylo naprosto jasný, kdo nás omluví a kdo TO poručil.

Jak reagují muslimové, když se jim NĚCO nelíbí? Chtějí si přiznat vlastní chyby? Nikoliv, museli by přiznat, že v jejich víře je něco špatně, že ten ke komu shlížejí je nasilník, vrah, pedofil a to nedopsutí, tak jaká je jejich reakce?

Zareagují pomocí vymytých mozků. Začnou vyhrožovat všem, kteří nesouhlasí s tím, že Muhamed byl pedofil či nakreslí jeho karikaturu s prasečí hlavou - to znamená, zapalují vlajky zemí, které davají přístřešek obrazně řečeno lidem, kteří se znelíbili, vyhrožují, vraždí turisty, odbouchávají se na veřejných místech, útočí na ambasády... nepřiznají a neuznají pravdu. Nikdy!

Pic14_1

Pic18_2

 Sanggauledo2_1

 Obrázky z Indonesie: vše ve jménu Allaha!

 

To byli ti radikální, ti míň radikálnější výjdou do ulic s transparenty: Bůh žehnej Hitlerovi nebo Teď zažijete opravdový holokaus či Bůh žehnej Hitlerovi!!

 

 

Odpověď na otázku “proč byl dlouho klid?” je velice jednoduchá. Hlavní důvod je průmyslová revoluce. Díky ní se západní civilizace dostala na mnohem vyšší technologickou úroveň než od té doby primitivní muslimové. Ti se nám, i když velice málo, přiblížili díky ropě, což je hlavní zdroj příjmů arabských států. Samozřejmě není pochyb, že i z těchto peněz jsou financovány teroristické útoky a kupovány zbraně.

Proč od té doby primitivní? Ano – je to tím, že nechtějí přijmout jakoukoliv změnu v jejich myšlení, respektive v Koránu i když doba se od průmyslové revoluce úplně změnila. Islám je víra naprosto neslučitelná s moderním životem – islám potlačuje vědu s tím, že jediná pravda je v Koránu – tak, jak to dříve dělali křesťané, nicméně u nich nakonec zvítězila racionalita. Někdejší sláva říší Ummajovců, Abbásů, Mogulů nebo Osmanské říše, je pryč.

 

 

 

 

 

 Nelíbí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Líbí
   Hodnocení  5.33

Diskuze

. mirelay .

Tento blog je o nazoru dvou stran. Svet je castecne rozdeleny na PRO a PROTI.
blogg_2703.jpg
Oblíbenost autora: 7.48

O autorovi

A to je přece úplně jedno.

Kalendář

<<   červen 2018

PoÚtStČtSoNe
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930